0532 266 8231

Whatsapp Bağlantısı

0532 266 8231

7/24 İrtibat Telefonu

yonetici@hatayweb.net

Bağlantı E-Posta Adresi

HİZMETLERİMİZ

Her türlü bilgisayarınızda ve tabletlerinizde, gerek işletim sistemi gerek donanımsal ilgili tamir işleri ile sizlere hizmet vermek isteriz.

Web tasarım yaptırmak amacıyla yola çıkan müşterilerimize fikir vermesi açısından, birlikte yol göstermesi amacıyla uyarılarda bulunmak isteriz.

Sektörün en gelişmiş firmalarından, muhasebe yazılımında, E-FATURA yazılımında ve özel çözümlerde lider olan FORNEXT Yazılım desteği ve satışı.

          Gelişen internet teknolojileri ile birlikte firmalar, kişiler, çeşitli kuruluşlar veya çeşitli organizasyonlar web tasarım dünyasında yer kapma yarışını hızlandırıyorlar. Bu yarışta yer alabilmek için artık web sitelerinin çok daha fazla özelliğe sahip olması gerekiyor. Bir web tasarımı ilgi çekici olmalıdır. Bunun yanı sıra yönetiminin basit, program alt yapısının güvenilir ve çok iyi kurgulanmış olması en temel özellikleridir. Ayrıca, kolay ulaşılabilir, hızlı ve verimli çalışır olmalıdır.

          Günümüzde var olan birçok web tasarım uzmanlıktan uzak bir yapıda oluşturulmuş, siteyi kullanacak olan müşterilerin ya da ziyaretçilerin beğenisi önemsenmeden hazırlanmıştır. Bu son derece yanlış bir yaklaşımdır. Usta ellerden çıkan bir web tasarımının grafikleri, kullanılan renkleri, menü ve erişim yapısı, kullanıcı odaklı olmalıdır. Çünkü amaç, kullanıcıya ürün ve hizmeti en kısa yolla ulaştırmaktır. Bu nedenle sitenin hızını düşürecek abartılı animasyonlar, bekleme süreçleri, video ve ses objeleri, kullanımı zor menülerden kaçınılmalıdır.

          Web site tasarımı, işlevsel ve hızlı bir yapıda oluşturulmalıdır. Web dünyasında, firmaların kendilerini gösterebilmeleri için bu yarış kurallarına hakim web tasarımında uzman bir kadroyla çalışmaları şarttır. Estetik ve yeni nesil web tasarımlarımızla firmalarınızın tanıtımını en doğru şekilde yapmak için çalışıyoruz. Kısa sürede amaca uygun web tasarımlarını hazırlayıp sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Sohbete Başla
Merhaba
Hatay Web Tasarım
Whatsapp ile görüşebilmek için sohbete başlaya tıklayınız...